Ogłoszenia parafialne 04.12.2022 r.

II Niedziela Adwentu

1. Kalendarz liturgiczny:

• wtorek – św. Mikołaja, biskupa

• środa – św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła

• czwartek – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP

• piątek – św. Juana Diego

• sobota – NMP Loretańskiej

1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę: Halina Ustrzycka, Małgorzata Grelecka, Klaudia Kaczor, Renata Rokita, Wioletta Lubaszek. Za dekorację dziękuję p. Genowefie Kociołek i Marzenie Gołąb. W sobotę o godz. 8:00 proszę kolejne rodziny z Karniowa. Kwiatów nie kupować.

2. W „Gościu Niedzielnym” warto przeczytać (8 zł):
    – czy można wierzyć w Boga nie wierząc w Kościół ?
    – co warto wiedzieć o propolisie i jak go wykorzystać w domu ?
    Polecam „Małego Gościa” na Adwent – „ Czekaj i idź za Światłem”

3. Bóg zapłać tym osobom, które systematyczną ofiarą wspierają naszą parafię.

4. Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Karniowie zaprasza na Kiermasz Bożonarodzeniowy dziś po Mszach Św. 7:30, 9:00, 11:30. Dochód ze sprzedaży na potrzeby uczniów.

5. Dziś odpust parafialny ku czci św. Mikołaja. Sumę odpustową o godz. 11:30 odprawi ks. Jacek Wieczorek, nasz rodak, który w tym roku obchodzi jubileusz 40-lecia święceń kapłańskich. Zapraszam dziewczynki do sypania kwiatów, chłopców z dzwoneczkami, panów do baldachimu, panny do feretronów i sztandaru, strażaków ze sztandarami, panie z kół gospodyń i koła emerytów
    i rencistów oraz wszystkich parafian!

6. W zakrystii są do nabycia poświęcone opłatki na stół wigilijny i świece Caritas.

7. W przyszłą niedzielę na Mszę Św. o 11:15 zapraszam rodziców i dzieci klasy 3. Otrzymają poświęcone medaliki w ramach przygotowania do I Komunii Św.