Ogłoszenia parafialne 26.05.2024 r.

Uroczystość Najświętszej Trójcy

1. Kalendarz liturgiczny:

• dziś – kończy się okres Komunii Św. wielkanocnej

• wtorek – bł. Stefana Wyszyńskiego, biskupa

• środa – św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy

• piątek – Święto Nawiedzenia NMP

• I sobota – Msza Św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi o 7

1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, kwiaty i ofiarę: Agata Czapla, Elżbieta, Dominik Mróz, Dominik, Wojciech Nowak, Jakub Rerak, Wojciech Jedynak, Renata, Mirosław Beruś i za ofiarę: Stanisława Czapla, Małgorzata, Tadeusz Jedynak, Sylwia, Jakub Rerak, Stanisław, Grażyna Nowak. W sobotę o godz 7:30 proszę kolejne rodziny z Karniowa.

2. W „Gościu Niedzielnym” warto przeczytać (10 zł):

• cuda w czasach internetu

• stres – nieprzyjaciel człowieka

1. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa ( Boże Ciało). Msze Św. jak w niedziele. Po Mszy Św. o 11:15 procesja eucharystyczna. Zapraszam dziewczęta do feretronów i sztandaru, dziewczynki do sypania kwiatów, dzieci w strojach komunijnych, panów do baldachimu, panie z kół gospodyń i koła emerytów i rencistów oraz wszystkich parafian! Strażaków proszę o zabezpieczenie trasy procesji, poszczególne miejscowości o przygotowanie ołtarzy. Składka na budownictwo sakralne. Do spowiedzi zapraszam codziennie od 17:30.

2. Zapraszam na nabożeństwa majowe (a od soboty na nabożeństwa czerwcowe) w niedzielę 15:45, w tygodniu po Mszy Św.

3. Wójt Gminy Kocmyrzów-Luborzyca i dyrektor CKiP w Luborzycy zapraszają na koncert patriotyczny dziś o 19:00. Szczegóły w gablotce.

4. Wszystkim którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny i urodziny życzę błogosławieństwa Bożego i opieki św. patronów.

5. Bóg zapłać tym osobom, które systematycznie wspierają ofiarami funkcjonowanie naszej parafii.