Ogłoszenia parafialne 05.05.2024 r.

VI Niedziela Wielkanocna

1. Kalendarz liturgiczny:

• poniedziałek – św. apostołów Filipa i Jakuba

• środa – Uroczystość św. Stanisława, bpa i męczennika, gł. patrona Polski

1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, kwiaty i dar ołtarza rodzicom dzieci klasy 3. W sobotę sprzątają rodzice dzieci klasy 4.

2. W „Gościu Niedzielnym” warto przeczytać (10 zł):

• pielgrzymka – kulturowe dziedzictwo

• Matka dla Narodu

1. Zapraszam na nabożeństwa majowe w niedzielę 15:45, w tygodniu po Mszy Św. Modlimy się za Ojca Św., za Kościół w Polsce, o pokój na świecie, za rodziny, o powołania kapłańskie, o dobre urodzaje.

2. Zapraszam klasę 7 i 8 na Mszę Św. i spotkanie w piątek 10 maja.

3. Bóg zapłać za ofiary w akcji „Woda dla Afryki” (1168 zł).

4. Wszystkim którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny i urodziny życzę błogosławieństwa Bożego i opieki św. patronów.

W kwietniu na schody ofiarę złożyli: Grażyna Klamra; Leszek Pryk; Tomasz Nowak; Małgorzata, Tadeusz Jedynak; Monika, Jan Solarz; Zbigniew Pragnący; Zdzisław, Irena Podsiadło; Aniela Małysa; Krystyna Kędzior; Piotr Wierzba; Tadeusz Kaczor; rodzina Sobczyk, Krystyna, Stanisław Podsiadło; Wiesława Wolska (14 – 2700).